Kontakt

Dela sidan på sociala medier

Vi som jobbar på AME

Arbetsmarknadsenheten 

Carina Fahlström    
0225-343 87 carina.fahlstrom@hedemora.se enhetschef
     
Mia Fallberg    
0225-346 27 maria.fallberg@hedemora.se arbetsmarknadskonsulent
     
Anna Holm-Gottfrid    
0225-347 90 anna.holm-gottfrid@hedemora.se arbetsmarknadskonsulent
     
Elisabeth Malmberg    
0225-347 95 elisabeth.malmberg@hedemora.se arbetsmarknadskonsulent
     
Lasse Eklund    
0225-343 46 lars.eklund@hedemora.se arbetsmarknadskonsulent
     
Nina Luttinen    
0225-346 42 nina.luttinen@hedemora.se handledare


Kraften

Per Westlund    
0225-343 45 per.westlund@hedemora.se verksamhetssamordnare
     
Mirjam Hed    
0225-343 79 mirjam.hed@hedemora.se socialsekreterare Hedemora
     
Annika Björkman    
010-486 14 29 annika.bjorkman@arbetsformedlingen.se arbetsförmedlare
     
Pia Orr    
0225-553 22 pia.orr@sater.se socialsekreterare Säter


 

Saknar Du någon information?

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2018-03-05