Kontakt

Dela sidan på sociala medier

Kansliavdelning

 

Kommunsekreterare
Jennifer Berglund
0225-341 69
jennifer.berglund@hedemora.se

 

Förvaltningsassistent
Lena Eriksson
0225-347 89
lena.eriksson@hedemora.se




Arkivarie
Nicole Matsson
0225-341 65
nicole.matsson@hedemora.se

 

Överförmyndarjurist                                   
Ann-Christine Östlund Bäckehag                    
0225-341 72
ann-christine.o.backehag@hedemora.se 
 

Handläggare/nämndsekreterare Överförmyndarnämnden
Inger Annestrand Jönsson
0225-341 71
inger.annestrand@hedemora.se

 

Överförmyndarhandläggare
Angelica Eriksson Nordqvist 
0225-341 12
angelica.eriksson-nordqvist@hedemora.se


 

Assistent
Marja Liljeblom Liljekvist
0225-341 11
marja.lindblom@hedemora.se


Samordnare/strateger


Säkerthetschef/samordnare för BRÅ
Per Torsell
0225-341 16
per.torsell@hedemora.se

Mångfaldsstrateg
Maria Lundgren
0225-341 55
maria.lundgren@hedemora.se

Hållbarhetsstrateg
Angela Poroli 
0225-341 99
angela.poroli-eriksson@hedemora.se 




Saknar Du någon information?
Information om hur Hedemora kommun behandlar dina personuppgifter och hur du tar tillvara på dina rättigheter enligt Dataskyddsförordningen (GDPR – General Data Protection) finns på Hedemora kommuns hemsida www.hedemora.se under Dataskydd. Du kan också kontakta kommunens kundtjänst tel. 0225-34 000.

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2016-11-16