Kontakt

Dela sidan på sociala medier

Kommunikationsavdelningen

Enheten ansvarar för kommunens webbsida, intranät, sociala medier, samt övergripande information, marknadsföring, arkiv och turism.

Kontakta oss gärna när du inte hittar den information du söker eller inte vet vart du ska vända dig med dina frågor. Vi hjälper dig hitta rätt.


Kommunikationschef
Anna Domeij
0225-341 25
anna.domeij@hedemora.se

Kommunikatör
Peter Lantz
0225-341 68
peter.lantz@hedemora.se

Informatör
Agneta Widert
0225-341 66
agneta.widert@hedemora.se

Kundtjänst tel 340 01
Susanne Danielsson
susanne.danielsson@hedemora.se

Tomas Kärnbo
tomas.karnbo@hedemora.se

Eva-Lena Wigge
eva-lena.wigge@hedemora.se

Elisabeth Klarqvist
elisabeth.klarqvist@hedemora.se

Frida Emilsson
frida.emilsson@hedemora.se 

Turistsamordnare
Pia Rydberg Wallner
0225-341 21
pia.sodradalarna@hedemora.se


Turistkonsulent
Ann-Christine Hedström
0225-343 49
ann-christine.hedstrom@hedemora.se

Kommunantikvarie
Pia Hillborn
0225-346 28
pia.hilllborn-lindstrom@hedemora.se

Kommunvärd
Reda Sahli
0225-346 48
reda.sali@hedemora.se 

Kommunvärd
Milad Dolmaeh
tel 346 49
milad.dolmaeh@hedemora.se 

Kommunvärd
Ruta Bereket 
ruta.bereket@hedemora.se 


Saknar Du någon information?

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2017-04-04