Kontakt

Personalavdelningen

Besöksadress                                                               
Rådhuset, Stora Torget, Hedemora                                  
                                                                                                 
Postadress                                                                         

Box 201, 776 28 Hedemora 

kommunledningskontoret@hedemora.se                           

Till kommunens växel: 0225-340 00


Dela sidan på sociala medier

Personalavdelning


Personalchef 
Ulf Sinner
0225-340 00 växel
ulf.sinner@hedemora.se

Strategiska kommunövergripande personalfrågor               

HR-konsult
Linda Carlsson
0225-340 89
linda.carlsson@hedemora.se


Vik HR-konsult
Peter Lund
0225-341 08
peter.lund@hedemora.se 
 

HR-konsult
Eva-Lena Getting
0225-341 03
eva-lena.getting@hedemora.se  


HR-konsult
Jenny Simas
0225-341 34
jenny.simas@hedemora.se 



Personalhandläggare

Paula Kungsman
0225-341 75
paula.kungsman@hedemora.se
 
 Annonsering av lediga jobb
 Pensioner
 

Projektledare
Sven Fernlund-Skagerud 
0225-341 02 
sven.fernlund-skagerud@hedemora.se
Annonsering av lediga jobb

 Heltidsprojektet

Projektanställd
Eva Bergman 
0225-341 07
eva.bergman@hedemora.se
 

 Heltidsprojektet



 

Saknar Du någon information?

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2017-05-16