Kontakt

Adress:
Hemgatan 2
776 30 Hedemora 

Kulturenhetschef
Harry Lehto 
0225-342 75
harry.lehto@hedemora.se

Expedition
Lina Dahlstedt
0225-342 76
lina.dahlstedt@hedemora.se

Personalrum
0225-34277

Till kommunens växel: 0225-340 00

Dela sidan på sociala medier

Personal

 

_klass_Personal_Musikskola.jpg


Lärare

Alex.jpg  
Alexander Petrovic alexander.petrovic@hedemora.se
Violin  
   
Anders.jpg 

 


Anders Lindström
anders.lindstrom@hedemora.se
Piano, Keyboard  
   
02_Annette_Falk.jpg  
Annette Falk
annette.falk@hedemora.se
Bild
 
   
03_Axel_Widmark.jpg  
Axel Widmark axel.widmark@hedemora.se
Gitarr, Elgitarr, Elbas  
   
Milla_Last.jpg  
Camilla Last
camilla.last@hedemora.se
Sång, Piano, Körsång
 
   




 
Doris Johansson doris.johansson@hedemora.se
Drama  
   
Emil.jpg   
Emil Gustavsson emil.gustavsson@hedemora.se
Trumpet, Trombon, Baryton, Valthorn  
   
Gabriel.jpg
 
Gabriel Vailiola gabriel.vailiola@hedemora.se
Slagverk, Trumset  
   
Johan.jpg
 
Johan Engström johan.engstrom@hedemora.se
Gitarr, Elgitarr, Elbas  
   
Kasia.jpg
 
Katarzyna Rademacher katarzyna.rademacher@hedemora.se
Tvärflöjt, Blockflöjt, Rytmik  
   




 
Robert Hegg
robert.hegg@hedemora.se
Saxofon, Klarinett
 
   
Tina.jpg
 
Tina Olsson tina.olsson@hedemora.se
Cello   


Expedition

Harry.jpg   
Harry Lehto harry.lehto@hedemora.se
Kulturenhetschef   
0225-34275   
   
   
   
   
   
Lina Dahlstedt lina.dahlstedt@hedemora.se 
Assistent, vikarie   
0225-34276  


Saknar Du någon information?
Information om hur Hedemora kommun behandlar dina personuppgifter och hur du tar tillvara på dina rättigheter enligt Dataskyddsförordningen (GDPR – General Data Protection) finns på Hedemora kommuns hemsida www.hedemora.se under Dataskydd. Du kan också kontakta kommunens kundtjänst tel. 0225-34 000.

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2018-08-14