Vi som jobbar på AME

AME:

Micael Morelius, Enhetschef, 0225-345 27, micael.morelius@hedemora.se

Marit Andersson, Arbetsmarknadskonsulent, 0225-342 60, marit.andersson2@hedemora.se

Lasse Eklund, Arbetsmarknadskonsulent, 0225-343 46, lars.eklund@hedemora.se

Mia Fallberg, Arbetsmarknadskonsulent, 0225-346 27, maria.fallberg@hedemora.se

Camilla Ivares, Arbetsmarknadskonsulent, 0225-346 24, camilla.ivares@hedemora.se

Linda Persson, Arbetsmarknadskonsulent, 0225-346 29, linda.persson@hedemora.se


KRAFTEN:

Per Westlund, Verksamhetsledare. 0225-343 45, per.westlund@hedemora.se

Mirjam Hed, Coach, 0225-346 42, mirjam.hed@hedemora.se

Anna Holm-Gottfrid, Coach, 0225-347 90, anna.holm-gottfrid@hedemora.se


 

Information om hur Hedemora kommun behandlar dina personuppgifter och hur du tar tillvara på dina rättigheter enligt Dataskyddsförordningen (GDPR – General Data Protection) finns på Hedemora kommuns hemsida www.hedemora.se under Dataskydd. Du kan också kontakta kommunens kundtjänst tel. 0225-34 000.

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2021-04-15
Skriv ut